Interclub Orient pekinéz a japan-chin



rozhodčí: Jílková Zdenka

 

výsledky Pekingský palácový psík

výsledky Japan - chin

  Pekingský palácový psík
  psi
třída štěňat barevný ráz - ostatní     foto
 

VN1 … FANTASY STAR Čínský démant (CIB.GCh.Kisci Rock Star x Zully Čínský démant) Dosedělová I

třída mladých barevný ráz - ostatní       foto

V1,PRIMUS JUNIOR,CAJC,BOJ … BENJAMIN von Berchtold (Chipp Dragon Klenot achátu x Daphne Noire Birillo Barrande) Fraňková M.

V2 … ANGELLO von Berchtold (Don Giovanni Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší) Franěk M.

mezitřída barevný ráz - černý a modrý     foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,CAC … EDMOND MORETI Birillo Barrande, JCH. (Imperial iz Zhasminovogo dvortsa x CIB.Casarah Noire Birillo Barrande) Hušková S.

V2 … ELIEN BOCELINO Birillo Barrande (Imperial iz Zhasminovogo dvortsa x CIB.Casarah Noire Birillo Barrande) Kupková J.

barevný ráz - ostatní     foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,RCAC … HUGO HOWEN Joliot,JCH. (Vittorio Black Čínský démant,CIB x Ella Elle L´A Joliot,CIB,) Schreibová K.

V2 … ARČÍ Bella Baby Dog (Chip Dragon Klenot achátu x Nella Jir-Bo) Mrázková P.

třída otevřená barevný ráz - bílý a strakoš     foto   
 

V1,PRIMUS SENIOR,RCAC,VBR BÍLÝ A STRAKOŠ … SAMUEL Silver moon shine (Ch.Oliver Silver moon shine x Jch.Citta z Podkrkonoší) Štěpánková J.

  barevný ráz - černý a modrý    foto
 

V1, PRIMUS SENIOR,CAC,KLUBOVÝ VÍTĚZ,BOB … ELISIEN GIO Birillo Barrande (Imperial iz Zhasminovogo dvortsa x CIB.Casarah Noire Birillo Barrande) Franěk M.

V2 ... ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhaja-Blackie Achátová záře) Veverková K
V3 … BASTIEN ADRIANO Jir-Ma (Misticheskiy Graal Adriano,CIB. X Jolie Ann Klenot Achátu) Štěpánková J.

V4 … MARLLEY Chrám nebes (Boulky du Domaine des Nuits de Satin x Gwineth Chrám nebes)Zdvihalová M
  barevný ráz - ostatní     foto
 

V1,PRIMUS SENIOR … ELLIOT Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhaja-Blackie Achátová záře) Přidalová Z.

třída vítězů barevný ráz - černý a modrý     foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,CAC … FRODO Xiao-Shan,CH. (Dorian Xiao-Shan x Abhaja Blackie Achátová záře) Dolečková B.

V2 … CASANOVA GIACOMO Birillo Barrande,CIB.CH. (Amoxius Xiao-Shan, CIB x Romana Lavinia,CIB,GCH.) Anýžová D.

  barevný ráz - ostatní     foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,RCAC…FANDOR JEROME Joliot, CH. (Lionell Čínský démant,CIB. x Bernadette Joliot,CIB.EJW) Kšánová D.

V2 … DON GIOVANNI Birillo Barrande, CH. (Amoxius Xiao-Shan, CIB x Romana Lavinia,CIB,GCH.) Anýžová D.

třída veteránů barevný ráz - bílý a strakoš
 

V1, PRIMUS VETERÁN … KELSEY Chrám nebes (Boulky du Domaine des Nuits de Satin x Isis Chrám nebes)Zdvihalová M.

  barevný ráz - černý a modrý     foto
 

V1, PRIMUS VETERÁN...Misticheskiy Graal ADRIANO, CIB.GCH.CH. (Bentley iz Mira Kabanovoy Ch.Aisingioro Vanessa May) Zadáková J.

  barevný ráz - ostatní    foto
 

V1, PRIMUS VETERÁN, NEJLEPŠÍ VETERÁN, BOV … ULFIE Čínský démant, ICH,GCH,CH. (Kisci The Man in Black x  Nanette Čínský démant, CIB.) Dosedělová I

  feny
třída štěňat barevný ráz - černý a modrý   foto
 

VN1 … FANTASY STAR Čínský démant (CIB.GCh.Kisci Rock Star x Zully Čínský démant) Dosedělová I

  barevný ráz - ostatní     foto
 

VN1 … CERY Sheldonii Pink (Imperial iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine) Škorpilová A.

třída dorostu barevný ráz - černý a modrý    foto
 

VN1 … COCO von Berchtold (Elisien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší) Šedivá M.

  barevný ráz - ostatní     foto
 

VN1,NEJLEPŠÍ DOROST … CATHY von Berchtold (Elisien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší) Fraňková M

VN2 … CARAMELA von Berchtold (Elisien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší) Švejková A.

třída mladých barevný ráz - bílý a strakoš     foto
 

V1,PRIMUS JUNIOR,CAJC … Zolotoy Krokus MEGGY (Zolotoy Krokus Berendey x Zolotoy Krokus Maysun) Záhejská D.

mezitřída barevný ráz - černý a modrý   foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,RCAC … CAMELIE ze Zaváté samoty (Oliver Silver moon shine,Ch.x Nova-Joela Krahulecká skala) Nosová I.

  barevný ráz - ostatní    foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,CAC,KLUBOVÝ VÍTĚZ,BOS … SELINA iz Zhasminovogo Dvortsa (Platon iz Zamka Ljubarta With Takeshi x Varvarensi Vasiliska Sharm) Kaválková K.

V2 … BETHANY ADRIANA Jir-Ma /Misticheskiy Graal Adriano,CIB.x Jolie Ann Klenot achátu) Humplová M.

VD3 … AMY Bella Baby Dog (Chipp Dragon Klenot achátu x Nelly Jir-Bo) Kupková J.

třída otevřená barevný ráz - bílý a strakoš    foto
 

V1, PRIMUS SENIOR, CAC … DOROTKA z Podkrkonoší (Savelina Harisim Sweet x Cynthia Silver moon shine) Fraňková M.

  barevný ráz - černý a modrý    foto
 

V1,PRIMUS SENIOR … Genesha Gud Lak SELLI (Prihot Imperatora Mister Black x Alisa Dlya Genesha Good Luck) Zdvihalová M.

  barevný ráz - ostatní     foto
 

V1,PRIMUS SENIOR … NELLA Silver moon shine (Gwendolin Silver moon shine x Chic Lady Siler moon shine) Kupková J.

třída vítězů barevný ráz - bílý a strakoš   foto 
 

V1,PRIMUS SENIOR, RCAC … CARMINE ABIGALE  Imposant Spirit, CH. (Apache de los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit) Přidalová Z.

  barevný ráz - ostatní   foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,CAC … CINEMA STAR Birillo Barrande,CIB.GCH.CH (CIB.Amoxius Xiao-Shan x CIB.Romana Lavinia) Hušková S.

V2 … ELLA ELLE L´A Joliot, CIB. CH. (Ch.Bellablakes Dandadazla x Ejw.Ch. Bernadette Joliot) Kombercová J.

V3 … GLORIE GINA z Podkrkonoší (Combichrist Xiao-Shan x Barunka z Podkrkonoší) Ivanovič M.

třída veteránů barevný ráz - ostatní    foto
 

V1,PRIMUS VETERÁN, NEJLEPŠÍ VETERÁN … AJŠA Da-Za-Pa (Fa-Radža z Čínských ruží x Xissa Hel-Mi-Fra) Záhejská D.

  Nejlepší chovatelská skupina
1.místo BIRILLO BARRANDE (Hušková S.)         foto
2.místo von BERCHTOLD (Fraňková M.)
  Nejlepší pár
1.místo BENJAMIN von Berchtold         CATHY von Berchtold       foto        (Fraňková M.)
  Přehlídka DÍTĚ a PES
1.místo Albert Veverka + ELIJAH Xiao – Shan          foto
2.místo Matyáš Humpl + BETHANY ADRIANA Jir-Ma
3.místo Jana Kupková + ELIEN BOCELINO Birillo Barrande
4.místo David Mišura + ELLIOT Xiao-Shan
5.místo Kateřina Záhejská + Zolotoy Krokus MEGGY
6.místo Míša Zdvihalová + FRODO Xiao-Shan

 

nahoru

  Japan - chin
  psi
třída štěňat barevný ráz - bílo-černý    foto
 

VN1,NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ … WUSTIN BLACK Untis (GCh. Simsalachin Poeto Mohito x Ch. U-Shinya Chin Untis) Janíčková H.

třída dorostu barevný ráz - bílo-černý     foto
 

VN1 … PRINCE CHARLES Eminentia Canis (Astragus Chester x Stepovij Viter Nanami) Pechanová J.

VN2 … CHUCK ze Zlaté Olešnice (Lincoln Black Untis x CIB-Amy-Ella ze Zlaté Olešnice) Cozlová J.,Mgr.

  barevný ráz - bílo-červený   foto
 

VN1 … BIANCO BOY Větrný skřítek (Nagy Berinela x Honey Lee od Dvou ořechů) Beerová I.

třída mladých barevný ráz - bílo-černý    foto 
 

V1,PRIMUS JUNIOR,CAJC … SINGO Berinela (Kayo Berinela x Oreta Berinela) Körnerová P.,Ing.

V2 … CHICO z Rosenthalu (Hin Satori Prekrasniy Pavel x Zana od Dvou ořechů) Rosenthalová S.

V3 … SENDY Berinela (Kayo Berinela x Oreta Berinela) Šibravová J.

mezitřída barevný ráz - bílo-černý   foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,CAC,KLUBOVÝ VÍTĚZ,BOB … VALENTINO ROSSI Baltic Sand (Kosmos Baltic Sand x Simone Ni-Co-Lo)Pechanová J.

třída otevřená barevný ráz - bílo-černý    foto
 

V1, PRIMUS SENIOR,CAC … LINCOLN BLACK Untis (Jch.Roseheaven´s Simo x Simsalachin Winx Fairy) Cozlová J.,Mgr

V2,RCAC … OMIKIO BLACK Untis (GCh.Simsalachin Poeto Mohito x GCh.Ynota Bene Buddův Chin)Janíčková H.

VD3 … Jesandakai NO ABSO NEEDED (Lishinto Azbo x Jesendakai Miss Sassypants) Ješková H

třída vítězů barevný ráz - bílo-černý    foto
 

V1, PRIMUS SENIOR, CAC … ICHISAN BLACK Untis, GCH.CH. (Jch.Roseheaven´s Simo x Gch,Ynota Bene Buddhův Chin) Janíčková H.

  feny
třída dorostu barevný ráz - bílo-černý    foto 
 

VN1 … BLACKIE Větrný skřítek (Nagy Berinela x Honey Lee od Dvou ořechů) Lanková S.,Ing.

VN2 … BERENIKÉ Větrný skřítek (Nagy Berinela x Honey Lee od Dvou ořechů) Kučerová J.

VN3 …CHARLOTTE z Podhájské chaloupky (Leonek Buddhův Chin x Pretty Girl z Podhájské chaloupky)Pechanová J.

  barevný ráz - bílo-červený    foto
 

VN1 … TYLI Berinela (Nagy Berinela x Cherry Berinela) Šibravová J.

třída mladých barevný ráz - bílo-černý    foto
 

1,PRIMUS JUNIOR,CAJC,BOJ … CHARLOTTE z Rosenthalu (Hin Satori Prekrasniy Pavel x Zana od Dvou ořechů) Rosenthalová S.

V2 … GEISHA ze Zlaté Olešnice (Lincoln Black Untis x Chilcoot Bianca) Cozlová J.Mgr.

V3 … TALLISA BLACK Untis (Ichisan Black Untis x U-Shinya Chin Untis) Janíčková H.

PŘEŘAZENA

V …  CLEOPATRA z Květu Rhododendronu (Hikaru z Květu Rhododendronu CIB x Harmony de la Baie de Pempoul) Ješková H.

třída otevřená barevný ráz - bílo-černý    foto
 

V1,PRIMUS SENIOR,CAC … AMY-ELLA ze Zlaté Olešnice, CH. (Leonek Buddhův Chin x Seikon Chin Untis) Cozlová J.,Mgr.

V2,RCAC … FLEUR ze Zlaté Olešnice (Simsalachin Sole Mio x CIB.Amy-Ella ze Zlaté Olešnice ) Cozlová J.Mgr.

třída vítězů barevný ráz - bílo-černý    foto
 

V1, PRIMUS SENIOR, CAC … Chilcoot BIANCA, CIB. (Okotan Nazonazo x Okotan Okami) Cozlová J.,Mgr.

třída veteránů barevný ráz - bílo-černý   foto
 

V1,NEJLEPŠÍ VETERÁN,BOV … SEIKON CHIN Untis, GCH.CH. (Fantom ze Stříbrných nocí x Eminence Chin Untis) Cozlová J.Mgr.

  Nejlepší pár
1.místo CHICO z Rosenthalu                  CHARLOTTE z Rosenthalu                  Rosenthalová S.           foto
  Přehlídka DÍTĚ a PES
1.místo Renata Ješková + CLEOPATRA z Květu Rhododendronu     foto
2.místo Tereza Ješková + Jesaidakai NO ABSO NEEDED